Haftanın Eğlencesi: Breaking Abbey ve Downton Sixbey

Downton Abbey sevgimizden daha önce “Dizi karakterlerinin kâğıt bebekleri” adlı yazımızda biraz bahsetmiştik. Görünüşe göre, Amerikan başkanının eşi Michelle Obama da yer yer Yeşilçam filmlerini andıran bu İngiliz dizisinin hayranlarındanmış. Geri kalanlarımız gibi, yeni sezonun başlamasını sabırsızlıkla bekleyen Bayan Obama, geri kalanlarımızdan farklı olarak, yapımcılardan rica ederek yeni sezona göz atmış!

Televizyon dünyasının favori “yalancı haber sunucusu” Stephen Colbert, bu haksızlığa dayanamayarak, seyircilerine Breaking Bad‘in yeni sezonundan bir tadımlık yayınlamış. Üstelik sahneleyenler, Downton Abbey‘nin beyefendileri. Sonuç: Breaking Abbey.

Ne yazık ki teknik sıkıntılardan dolayı videoyu bu sayfada paylaşamıyoruz. Downton Abbey beyefendilerinin “Earl Blue” üretimi macerasını merak edenleri Stephen Colbert’in sitesine alabiliriz.

Yeni sezon heyecanla beklenirken geçtiğimiz günlerde yayınlanan Noel özel bölümüne göz atabilirsiniz. Yahut, dilerseniz sevgili Jimmy Fallon‘ın Downton Sixbey‘sini izleyebilirsiniz. NBC’nin 6B numaralı stüdyosunun sahne arkasında yaşananları anlatan Downton Sixbey, yalnızca diziyi tiye almasıyla değil, sürpriz konuk oyuncularıyla da çok güldürecek sizi. Bölümler aşağıda:

GÜNCELLEME (6 Temmuz 2014): Downton Sixbey‘nin yeni bölümleri yayınlandı.

Dizinin bir başka parodisi ise Susam Sokağı‘ndan geliyor. Huzurlarınızda, Upside Dowton Abbey:

Website | + posts

Bir Cevap Yazın