Tanışınız: Ondokuzseksensekiz

Untitled copy

Uzun bir aradan sonra Tanışınız: bölümümüzle yine karşınızdayız. Bugün paylaşmak istediğimiz siteyi, bir “yaşam blog’u” olarak tanıtabiliriz sanırım.

Ondokuzseksensekiz, Gökçe’nin, 19,88 TL’ye yapılabilecek, sahip olunabilecek, tadılabilecek, gezip görülebilecek, yazarın deyimiyle, “kısacası hayatınıza katıp keyif alabileceğiniz veya başkalarının hayatına katıp keyif verebileceğeniz herhangi bir şeyi ya da başka bir deyişle her şeyi” paylaşabilmek için açtığı bir blog. Satış ya da pazarlama yok, gerçekten de blog yazarının sevdiği ve 19,88 TL’nin altında kalan her şeyi duyurduğu bir yer.

Blog’un adı ve paylaşılacak şeylerin ücret sınırı da yazarın doğum tarihinden geliyor (1988).

Yemekten kurslara, teknik destekten takı tokaya, telefon kılıflarından kırtasiye eşyalarına, yok yok. Mekânlar ve atölyeler İstanbul bazlı ama internetten yapılabilecek –dolayısıyla başka şehirlerde de yararlanılabilecek– alışverişler de içeriyor. Tüm yazıların altında kısa bir İngilizce özet bulunuyor. Aklımıza gelen tek “keşke”, yazıların türlere göre kategorilere ayrılması ya da etiketlenmesi — özellikle paylaşımlar arttıkça belirli bir şeyler arayan okurun işine yarayacaktır bu. Ama şimdilik yazılara sırayla bakarak gezinebilirsiniz.

Yeni yeni güzellikler keşfetmek için tavsiye ediyoruz.

Website | + posts

Tanışınız: Ondokuzseksensekiz” üzerine 3 yorum

Bir Cevap Yazın