Haftadan Kalanlar // 30 Aralık 2013-5 Ocak 2014

Haftadan Kalanlar adlı bölümümüze hoş geldiniz. Adından da anlaşılabileceği üzere, bu köşede haftadan kalanları, okuyup da blog yazısına uzamayanları, bir tweet’e sığmayanları, bir arada daha mı güzel dururlar dediklerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

MV5BMTg1MTE1NTIxMl5BMl5BanBnXkFtZTcwMDEzMjE5OQ@@._V1_SX214_* Veronica Mars filminin vizyon tarihi belli oldu! Dizinin tüm hayranları gibi biz de, filmin Kickstarter’da toplanan parayla çekileceğini duyunca pek sevinmiştik. Türkiye’de ne zaman gösterime gireceği henüz bilinmese de, Amerika vizyon tarihinin 14 Mart olarak belirlenmesine de bir o kadar heyecanlandık. Fragman burada.

* İnsanın aklını başından alacak bir diorama çalışması: POMA TOMA’ya karşı. Korkut Varol’un ellerine sağlık. (Siren’in Sesi aracılığıyla.)

* Tim Burton ve Doctor Who sevenlerin hoşune gidecek bir sentez.

* Listelerle ilgili şurada kısa bir yorum yapmış, ama esasında Siren’in Sesi ve Metin Celâl‘in konuyla ilgili yazılarına bağlantı vermiştik. Gözümüzden kaçmış, geç de olsa paylaşalım: Elif Batuman’dan yıl sonu listeleri üzerine bir liste.

Website | + posts

Bir Cevap Yazın