Tanışınız: KitapMetre

Tanışınız: bölümümüze hoş geldiniz. Burada sizlerle, her zaman aklınızın bir köşesinde bulunması, düzenli olarak takip edilmesi yahut her gün ziyaret edilmesi gereken, her halükârda internet tarayıcınızın kitap ayracını  arasına koymanızı şiddetle tavsiye ettiğimiz internet sitelerini tanıtacağız.

https://si0.twimg.com/profile_images/1842917316/km.pngDaha önce 40. Haftadan Kalanlar’da kısaca bahsettiğimiz, kitap severliği delilik noktasına ulaşmış olanların asla atlamaması gereken bir site KitapMetre. Basit bir arayüze, kolay bir kullanıma sahip. Kısacası, ilgilendiğiniz kitabın adını ana sayfadaki arama motoruna giriyorsunuz ve KitapMetre, o kitabı farklı internet kitapçılarında hangi fiyata bulabileceğinizi, aşağıdaki gibi gözler önüne seriyor.

https://i0.wp.com/w-world.com/static/content_image/2012-09/kitap%20metre-1348671148.jpg

Böylece, en uygun fiyatı bulmak için site site dolaşıp ayrı aramalar yapmanız gerekmiyor. Ama dahası da var!

KitapMetre’yi gerçekten özel kılan, “Karşılaştırma Sepetim” uygulaması. Almak istediğiniz değişik kitapları sepetinize ekledikçe, hepsinin toplamının –kargo ücretleri de dahil olmak üzere!– hangi internet mağazasında en ucuza geldiğini sizin için hesaplıyor. Kimi zaman bu, birden fazla mağazadan alışveriş anlamına gelebiliyor — bu durumda kullanıcıya, hepsini aynı yerden alma alternatifini de sunuyor. Karşılaştırma sepetini en iyisi KitapMetre’nin kendilerinden dinleyelim:

Okurlara önemli bir hizmette bulunan siteyi biz büyük bir hevesle kullanmaya başladık. İleride ne gibi yeniliklerle karşımıza çıkacaklarını da heyecanla bekliyoruz.

Yanıt Verin

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s